কাকলি বৌ—part 2

tiger000

New Member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Age
34
তেনেকুৱা সময়তে পৰাগ আহিছিল আমাৰ ঘৰলৈ।ওখ–পাখ,আটিল দেহৰ গঠন আছিল তাৰ।অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে মই বুজি উঠিছিলো যে পৰাগে মোৰ দেহৰ ভোক মাৰিব পাৰিব।হঠাৎ এদিন সেই সুযোগ টো আহিছিল।দহ দিনৰ বাৱে অফিচৰ কামত মানুহজন কলিকতা গৈছিল।নিশা খোৱা বোৱা কৰি পৰাগ শুবলৈ গৈছিল নিজৰ ৰূমত।দেহট অকল নাইট গাউন টো পিন্ধি মই পৰাগৰ দুৱাৰত টুকুৰিয়াইছিলো।মোক দেখি আচৰিত হৈছিল সি।তাৰ দেহত অকল হাফপেন্টটো আছিল।গোটেই ৰূমত চিগাৰেটৰ গোন্ধ।দুৱাৰখন জপাই খিলি টো লগাই দিছিলো মই ।কোঠাটোত মৌনতাই বিৰাজ কৰিছিল কিছু সময়।পিন্ধি থকা গাউনৰ গাঠিটো খুলি দিছিলো।সুলকি পৰি ৰৈছিল মোৰ ভৰিৰ ওচৰত।ব্ৰা–পেন্টি একো পিন্ধা নাছিলো দেহত।মোক তেনে ৰূপত দেখিও পৰাগ আগুৱাই অহা নাছিল মোৰ ফালে।এইবাৰ মই ভৰি দুখন থিয় হৈ মুতাৰ দৰে বহলকৈ মেলি বুচত আঙুলি এটা সুমুৱাই দি তাক ওলোৱা সোমোৱা কৰি দেখুৱালো।এওইবাৰো সি আগুৱাই নহাত মোৰ খং উঠি গৈছিল।দৌৰি যোৱাদি গৈ উধাই মুধাই চৰিয়ালো তাক।ঠিকচে গালি পাৰিলো–চালা,হিজৰা।ইমান ধুনীয়া মাইকী এজনীয়ে বুচখন পাতি দিছো তোক,চুদাৰ দম নাইনে কি।কাপুৰুষ চাল্লা।খংৰ ভমকত তাক মই চৰিয়াই আছিলো।হঠাৎ এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰিল।বিচনাত পৰি গৈছিলো মই।বিচনাত পৰি থকাৰ পৰা চুলিকোচাত খামোচি ধৰি মোক উঠাই লৈ মোক দুয়োখন হাতেৰে কেইবাটাও চৰ মাৰিছিল পৰাগে।বহুত খং উঠিছিল তাৰ।চৰিয়াই চৰিয়াই সি কৈ আছিল—তেতিয়াৰ পৰাই সহ্য কৰি আছিলো,বুচৰ পিৰপিৰণি উঠিছে চালী ৰেণ্ডি।মতাই নুচুদে নে কি তোক।
ময়ো নিৰ্ল্লজৰ দৰে উত্তৰ দিছিলো তাক,–মতাই চুদিব নোৱাৰা হৈছে কাৰণেইটো তোৰ আগত বুচ মেলি দিছো ৰেণ্ডা।
চালী,বম ৰেণ্ডিৰ দৰে কথা কৈছ বে ।
তাৰ ওঠত কামুৰি ধৰি মই তাাক কলো,–তেনেহলে আজি মোক ৰেণ্ডিৰ দৰেই দয়া মমতা নোহোৱাকৈ চুদ।
ভৰি দুখন দাঙি লৈ মোৰ বুচৰ ফুটাত জিভা ভৰোৱাই দিছিল সি।চুলিকোচাত খামুুচি ধৰিছিলো তাৰ,উফফউফফফফফ পৰাাগ।বুুচৰ পাাহি দুটাত ওঠযুৰিৰে হেচি চপক চপক শব্দ উলিয়াই গোটেই ৰস শোষন কৰিছিল সি।বুচৰ ভিতৰৰ কোমল মঙহটুকুৰা যেতিয়া সি জিিভাৰ আগটোৰে লিকলিকাই দিছিল,উত্তেজনাত চিঞৰি পেলাইছিলো।অ’পৰাগ অহহহহহহ,কি কৰিছ তই,ওলাই যাব মোৰ মাল,অউফফফফফফ।অ মাাাাাা উমমমমম।বহুত ভাল লাগিছে মোৰ। ৩৬ চাইজৰ দুুদু দুটা কেচুৱাই গাখীৰ খোৱাা দিছিল সি।পাহৰি পেলাইছিলো আমাৰ সম্পৰ্কৰ কথা।হাাফপেণ্টটো খুলি মোৰ মুখৰ আগত বাৰীদাল উলিয়াই দিিছিল।কেতকেতকৈ কলা বাৰীদালৰ শিৰবোৰ ফুলি উঠিিছিল।পৰাগে নকলেও মই বুজি পাইছিলো তাক কি লাাগে।সোমোৱাাাই লৈছিলো তাৰ বাৰীদাল মোৰ মুখৰ ভিতৰত।তাৰ বাৰীদাল ইমানেই দীঘল আছিিিল যে বাৰীদাাালৰ আধা অংশ বাহিৰতে আছিল।বাৰী চুপা প্ৰত্যেকজনী তিৰোতা বা ছোৱালীয়ে গম পাব বাৰী চুপা কিমান কষ্টকৰ।এই সময়খিনিত নিৰ্দয় হৈ পৰে মতাবোৰ।দুুখন হাতেৰে মোোৰ মূূৰটো ধৰি ঠেলি ঠেলি ডিঙিলৈকে ভৰাই দিছিল বাৰীীদাল।মই ওকাই আছিলো।ওৱাক ,ওৱাাক,উকককককক আৰু পৰাগে মোৰ মুখচোদনত ব্যস্ত আছিল।মোৰ ওঠৰ কাষেৰে পৰাগৰ. চেট দাালৰ পৰা ওলোৱা বিজলুৱা আঠাাজাতীয় পানীবোোৰ বৈ আছিিল।এটা সময়ত বাাৰীদাল মুখৰ পৰা ওলিয়াই আনি বিচনাত শুৱাই লৈৈ আকৌ এবাৰ মোৰ গোোটেই দেহাটো চেলেেেকি দিছিল মোৰ বুুচৰ ফুটাত বাাাৰীদাল লগাাই লাহেকৈ ঠেলি দিছিিল।গোটেই মানুহজনীী কপি উঠিিছিলো মই । আসসসসসস,পৰাাাগ ,থু অকন বেচিকৈ লগাই লনা।ডাঙৰ আছে তোোৰ মাালটো।
সি মোক ধমক মাৰি দিছিল,চুপ থাাক মাদাৰচোদ ৰেণ্ডি।—ককালত মেৰিয়াই ধৰ ভৰিিৰে।সি কোৱা মতে মেৰিয়াই ধৰিিছিলো মই তাাক।ককালখন দাঙি গাৰ জোৰত ধাাক্কা এটা মাৰিি গোোটেইদাল ভৰাই দিছিল মোৰ বুচত।বিিষত চিঞৰ মাৰি দিছিলো মই।ওৱা মা মাা মা মা উফফফফ পৰাগ উলিিয়াই আন অ ,গুৰি পাইচেগৈ মোৰ।তাৰ পিচত আৰম্ভ হৈছিল পৰাগৰ অত্যাচাৰ।বুচৰ বিিষ উঠাই দিিছিল মোৰ।এটা সময়ত সি চিঞৰি উঠিছিল,ঐ জোৰকৈ সাাৱটি ধৰ,ওলাব মোৰ ।পৰাাগক জোৰকৈ সাৱটিি ধৰি তলৰ পৰা পোোকৰটো দাাঙি দিছিলো।দাাত মুখ কাামুৰি থাপ মাাাৰিছিল সি—অহহহহহহহ,মজা লাগিছেে কেেলা চুদি তোক।ৰেগুলাৰ চুুুদিম আজিৰ পৰা।আসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসস,
চিৰিক চিৰিক,য়াহহহহহহহহহ।অহ কাাাাকলি ,মোৰ জান।কিছু সময় গাৰ ওপৰত পৰি থাাাকি লাহেকৈ বাৰীদাল উলিয়াই আনি চিগাৰেট এটা জলাই লৈছিিল।মই গাউনটোো গাত লৈ নিজৰ ৰূমলৈ আহিব লওতেই হাতত থাপ মাাাৰি ধৰি কলে ,কত যাৱ।এতিয়াই হোৱা নাই,বাকী আছে আৰু।তাৰ পিছত টেবলেট লৈ তাৰ মন নভৰালৈকে পেলি দিছিল মোক।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)