ডাঙৰ মামী

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Age
29
মোৰ নাম প্ৰদীপ হাজৰিকা।বৰ্তমান মোৰ বয়স ৩৩ বছৰ যদিও মই বিয়া কৰোৱা নাই।মই এতিয়ালৈকে বহুতৰে লগত যৌন সম্পৰ্ক কৰিছোঁ ,কিন্ত জীৱনৰ প্ৰথম সম্পৰ্ক ৰ কথা জানো পাহৰিব পাৰি। মোৰ জীৱনৰ প্ৰথম নাৰী মোৰ ডাঙৰ মামী। তেতিয়া মই নৱম শ্ৰেণীত পঢ়ো। যৌনতাৰ বিষয়ে একোৱে বুজা হোৱা নাছিলো মই। কিন্তু বহুদিন বাথৰুমত বহি বাৰীদালৰ চালচটা অগাপিছা কৰি এটা বেলেগ সোৱাদ পাইছিলো। তেনেকুৱা এটা দিনতে মই দেউতাৰ লগত মামাহতৰ ঘৰত কিবা এটা কামত যাবলগীয়া হৈছিল। স্কুল বন্ধ হোৱাৰ কাৰণে মোক মামাহতৰ ঘৰত থৈ দেউতা সিদিনাই ওভতি আহিছিল।মামাহতৰ ঘৰত মাত্ৰ চাৰিজনে মানুহ ।ককা–আইতা আৰু মামা –মামী।ৰাতি শুবৰ পৰত আইতাই মোক মামীৰ লগত থাকিব দিলে।যদিও মই নিজৰ মনত ডাঙৰ হৈছিলো,কিন্ত সকলোৱে মোক সৰু হৈ থকা বুলিয়ে ভাবিছিল।ৰাতি ভাত পানী খাই মই মামা মামীৰ শুৱনি কোঠালৈ শুবলৈ আহিলো।মই শুৱা ৰুমটোৰ কাষতে থকা ড্ৰয়িং ৰুমটোত মামা শুইছিল।দুয়োটা ৰুমৰ মাজত কোনো দুৱাৰ নাছিল।অ,মোৰ মামী ৰ পৰিচয় আপোনালোকক দিয়াই নাই।মামীৰ নাম কবিতা আছিল।সেই সময়ত তেওলোকৰ বিয়াৰ মাত্ৰ তিনিমাহ মানহে হৈছিল। মামাই কিছু বয়স হোৱাত বিয়া পাতিছিল যদিও মামী কিন্ত মামাতকৈ ৮ বছৰ মানেই ডাঙৰ আছিল।দিনটোৰ ভাগৰে হেচা মাৰি ধৰাত কেতিয়ানো টোপনি আহিল মই গমকে নাপালো। কিনতু হঠাৎ কাৰোবাৰ ফোচফোচনি ত মোৰ টোপনি ভাঙি গল। প্ৰথমতে সপোন বুলি ভাবিছিলোঁ, কিনতু ভালদৰে কানপাতি শুনাত গম পালো সেইয়া মামাৰ মাত।মই আচৰিত হৈছিলো ,কাৰণ মামা বেলেগ বিচনাতহে শুইছিল,,ৰাতিখন আকৌ আমাৰ বিচনাত কিয় আহিল।মই মনে মনে কি কথা পাতি আছিল শুনাৰ চেষ্টা কৰিলো। মামী–আজি আকৌ কিয় আহিল আপুনি। মামা–ৰবাহে ,এচাট দি লও ভালকৈ।মামী–আজি নালাগে যাওক,ভাগিনটোৱে সাৰ পাব।মামীৰ কথা শুনি মামাই ধমক দি কলে মামীৰ,ৰহ,এচোদন নিদিয়াকৈ উঠি নাযাওঁ মই ,দাং পেটিকোট। মামী– নিজেই খুলি দিওক নাাাা।লাহে লাহে দুয়োজনৰে কথাবোৰ অস্ফূট হৈ আহিল।মামা–উমমমমমমমম,অহহহহহহ,তোৰ বুচা খন নাখালে টোপনি নাহে অ।মামী–খাওক না ,আপোনাৰে এইখন,বিষ উঠাই দিয়ক চুদি।মামা–বাল এদালো নাই যে।কেতিয়া কাটিলা।মামী–আপোনাৰ কাৰণে চাফ কৰি ৰাখিছো মোৰ মালিক।সোমাই দিয়ক,উফউউউউউইউউউউউউ।মামা–আহহহহহববব,মেলি দিয়া অলপ।মামী–উমমমমমমমম,দিছোঅহহহহহহহহহহহহ।মামা–ফুটাটোত লাগিছেনে।মামী–––––লাগিছে,উইইইইইইইইমাাাাাাাাাাা,আআআআআআআআআআআ,গুৰিলৈকে সোমাইছে জান।কিয় নো ঠেলি আছা আৰু নোসোমাই অ।মামা–এনেকুৱা মন যাই যেন বাৰীৰ লগত গুটিদুটাও হেচি ভৰাই দিম।কি গৰম অ তোৰ বুচ খন।আআআহহহ,অলপ দাং কতিখন।মামা মামীৰ কথা শুনি থাকোতে কব নোৱাৰাকৈয়ে মোৰ হাত এখ ন পেন্টত সোমাই পৰিছিল।মোৰ বাৰীদালৰ আগটো বীজলুৱা হৈ পৰিছিল।ইফালে মামীয়ে চিঞৰি আছিল।চুদ আৰু চুদ. ,ফাটাই দে। (next part baki base)
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 6)